Finanční podpora

27.01.2011

Vážení dárci,

v případě, že jste se rozhodli podpořit OSTRAVAKA finančním darem převodem na náš bankovní účet, je nutno, abyste si vytiskli dvě vyhotovení darovací smlouvy, vyplnili nacionále dárce (podle typu smlouvy – fyzická nebo právnická osoba) a obě vyhotovení podepsali a odeslali na naši adresu Brandlova 1267/6, 702 00 Ostrava,Moravská Ostrava.

Vzory darovacích smluv jsou ke stažení níže pod textem.

Dary lze posílat pouze na náš transparentní účet č. 115-6659080237/0100, transakci je nutno označit jako dar!   

Poté, co nám bude Vámi darovaná finanční částka připsána na bankovní účet, bude Vám jedno vyhotovení darovací smlouvy, podepsané i za naší stranu, zasláno poštou zpět na Vaši adresu.

U zadávání variabilního symbolu při bankovním převodu u dárce-fyzické osoby uveďte své rodné číslo a v případě právnické osoby uveďte IČ právnické osoby.

Transparentní účet

Veškeré transakce na našich transparentních účtech máte možnost sledova na stránkách KB.

Transparetní účet OSTRAVAK - Dary a příspěvky

Transparetní účet OSTRAVAK - Senátní volby 2018

Pokud budete mít zájem nás finančně podpořit budeme rádi, Vaše jméno bude následně figurovat v seznamu dárců ve výroční zprávě, ale i jako položka ve výpisu na Transparentním účtu Ostravak - Dary a příspěvky ze státního rozpočtu.Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem