Zpět 05/02/2024

První květnový den oslaví náš senátor Leopold Sulovský sedmdesátku

První květnový den oslaví náš senátor a známý horolezec Leopold Sulovský (místopředseda Mandátového a imunitního výboru, člen Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu) sedmdesátku, to však není pro něj důvod končit v zastupování senátního obvodu č. 71 Ostrava-město.Tento obvod zahrnuje jen jižní ostravské části, a to zejména nejlidnatější obvod Jih čítající na osmdesát tisíc lidí. […]

První květnový den oslaví náš senátor a známý horolezec Leopold Sulovský (místopředseda Mandátového a imunitního výboru, člen Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu) sedmdesátku, to však není pro něj důvod končit v zastupování senátního obvodu č. 71 Ostrava-město.
Tento obvod zahrnuje jen jižní ostravské části, a to zejména nejlidnatější obvod Jih čítající na osmdesát tisíc lidí. Senátní volby se letos týkají také hlasujících v Polance nad Odrou a v Proskovicích.

„Od hnutí Ostravak jsem opětovně dostal důvěru a rozhodování trvalo chvíli. Chci pokračovat,“ konstatoval muž, který v roce 1991 jako první Čech vystoupal na vrchol Mount Everestu.

Stále se udržuje v kondici, a jak říká, dvanáct let v Senát Parlamentu ČR (v Senátorském klubu STAN), tedy už dvě volební období, by chtěl završit třetí šestiletkou. 

Sdílejte článek