Zpět 30/08/2021

Slavnostní ukončení dvouměsíční akce Prázdniny na Jihu

Naše místostarostka Dagmar Hrabovská 27. srpna ukončila již druhý ročník Prázdnin na Jihu, u kterého od začátku stála. Každý všední den během letních prázdnin si děti z celého obvodu mohly ve spolupráci s místními spolky pro volný čas užít spoustu zábavy. Stačilo se jen přihlásit a děti si vybraly dopolední program podle vlastních představ. 

Byl pro ně připraven program s hasiči a záchranáři, mohly si vyzkoušet nejrůznější sporty jako judo, bechavolejbal, stolní tenis, basketbal, nebo se s buzolou vydaly do lesa či si mohly vyzkoušet natáčení filmu. Vše ve spolupráci s místními organizacemi jako Aerobik klub Ostrava, CDU SPORT – VOLNÝ ČAS, Cirkus trochu jinak, Rodinné centrum Kukačka, z.s., Blue Volley Ostrava, z.s., Sportovní basketbalová škola Ostrava z.s., kterým za jejich aktivitu děkujeme.

Důležitost takového projektu ještě doplňuje Dagmar Hrabovská: „Za mě mohu říct, že děti měly jedinečnou možnost si vyzkoušet a seznámit se s celou řadou sportovních, tanečních, výtvarných i relaxačních aktivit vedených skutečnými odborníky a inspirovat se tak pro volbu celoroční zájmové činnosti. Každé prázdninové dopoledne tak pro bylo jiné a určitě zábavné. Vše bylo pro děti zdarma. Velmi si vážím spolupráce se zapojenými zájmovými spolky. Prázdniny na Jihu tak byly pestré, plné dobrých nápadů a pro děti bezpečné.“

 

 

Sdílejte článek