Zpět 31/05/2018

Pro větší bezpečnost Ostravanů

Náměstek primátora Michal Mariánek dne 29. 5. 2018 předal zástupcům městského ředitelství policie, městské policie, Dopravního podniku Ostrava a také nákupních středisek na území města certifikát Partner projektu Bezpečnější Ostrava.  

Byli tím oceněni za dlouhodobou spolupráci v rámci projektu. Nákupní centra aktivně a dlouhodobě spolupracují s bezpečnostními složkami a městem a starají se nejen o bezpečnost zboží, ale také o bezpečnost zákazníků. Městská policie našla v obchodních centrech pochopení a vstřícnost při preventivních akcích, zaměřené na bezpečné nakupování a na bezpečnost na parkovištích.  

„Ocenění certifikátem Partner projektu Bezpečnější Ostrava jsem navrhl udělit vzhledem ke dlouhodobě výborné spolupráci se všemi partnery, která pokračuje také v roce 2018. Rád bych udělením certifikátu výbornou spolupráci zpečetil oficiálně,“ řekl náměstek Michal Mariánek.

Projekt obdržel v roce 2016 třetí místo v soutěži Ministerstva vnitra „Nejlepší preventivní projekt na místní úrovni“.

Ceny byly 29. května v prostorách magistrátu předány Městskému ředitelství Policie ČR v Ostravě, Městské policii Ostrava, Dopravnímu podniku Ostrava a společnostem Ahold Czech Republic, Avion Shopping park Ostrava, GLOBUS ČR, Forum Nová Karolina a Obchodní centrum Galerie.

 

Sdílejte článek