Zpět 16/02/2018

Příležitost pro farmáře!

Hledáme prodejce  pro prodej na Jiráskově náměstí v rámci pořádání celoročních trhů. Pro zájemce máme k dispozici  čtyři prodejní dřevěné stánky o půdorysné velikosti 2 x 3 metry  vybavené příslušnou elektroinstalací.    

Od roku 2014 byly  tyto stánky využívány naší příspěvkovou organizací Centrum kultury a vzdělávání pro pořádání akce Selský rynek. I nadále chceme na Jiráskově náměstí nabídnout případným zájemcům tyto čtyři stánky, proto nyní  je nabízí městský obvod do pronájmu pro případné zájemce o prodej  na další období roku. Prodejci ve stáncích na Jiráskově náměstí mohou nabízet regionální a tuzemské potraviny např. zeleninu, byliny, ovoce, ořechy, ovocné šťávy, mošty, koření, med a medové produkty, maso, uzeniny, mléko a mléčné výrobky, sýry, vejce, pečivo, pivo, víno a další např. květiny, sazenice, v souladu s platným tržním řádem města.  Minimální  výše nájemného za jeden stánek je 2000,- Kč za měsíc s tím, že jeho  konečná výše bude stanovena v dohodě s nájemcem  vzhledem k jeho požadavkům na odběr elektrické energie.    

Bližší podmínky a informace k pronájmu  uvedených stánků včetně příslušného  formuláře žádosti o pronájem  naleznete na www.nemovitostimoap.cz.

 

Sdílejte článek