Zpět 25/06/2014

PŘIJĎTE SI ZAHRÁT MINIGOLF. PRVNÍ PRÁZDNINOVÝ TÝDEN JE VSTUP ZDARMAZačátkem prázdnin zahájíme provoz zrekonstruovaného areálu minigolfu v parku Milady Horákové. Od 1. do 6. července bude vstup na hodinu zdarma! Slavnostní zahájení provozu minigolfového hřiště se uskuteční v úterý 1. července v 10 hod. 

„Podařilo se nám ukončit v minulosti uzavřenou nájemní smlouvu, kdy nájemce platil obvodu 1 Kč ročně. Našimi technickými službami jsme nechali zlikvidovat toto v poslední době narkomanské doupě a zřídili jsme zde opět minigolfové hřiště,“ uvedl místostarosta Dalibor Mouka.

Zajistili jsme opravu betonových ploch, areálového oplocení, vnitřní úpravy objektu správce, opraveno bylo veřejné osvětlení a provedeny sadové úpravy. Převážnou část prací zajišťovaly naše technické služby. V areálu je 19 kusů zcela nových minigolfových drah. Náklady na pořízení nových drah činily necelých cca 300 tis.Kč.

 

V letošním roce budou správcovství zajišťovat technické služby, vč. noční ostrahy. Dospělí zaplatí 30 Kč za hodinu, děti do 12 let 10 Kč/hod. a senioři nad 64 let rovněž 10 Kč/hod. Provozní doba bude přes prázdniny od 10 do 20 hod. a od září od pondělí do čtvrtku od 14 do 19 hod., v pátek od 14 do 20 hod. a v sobotu a neděli od 10 do 20 hod. První červencový týden bude vstup pro všechny zdarma. V příštím roce budeme chtít areál dokončit (výstavba správcovské budovy) a vyhlásit výběrové řízení na provozovatele.

Sdílejte článek