Zpět 20/02/2022

Ostravak ze Slezské vydal časopis

Vážení spoluobčané, Hnutí Ostravak funguje v Ostravě již 12 let, ve Slezské Ostravě jsou naši zástupci ve vedení městského obvodu již od roku 2014. Hnutí Ostravak ze Slezské je dobrá parta angažovaných lidí, kteří jsou odhodlaní přispět k tomu, aby se nám všem v našem obvodě lépe žilo.

Sedm let uběhlo jako voda a pro shrnutí našich aktivit

v tomto volebním období jsme se rozhodli vydávat krátký „časopis“, ve kterém vás postupně seznámíme s tím, co se nám podařilo udělat.

Ve spolupráci s našimi koaličními partnery jsme zvládli ukončit spoustu projektů, další jsou teprve rozpracované a plno je ještě v našich hlavách. V tomto vydání časopisu se vrátíme k roku 2019, který byl velmi pestrý jak na investiční akce, tak i akce kulturního, společenského a sportovního charakteru. Provedena byla rekonstrukce školních hřišť a rovněž areálu TJ Sokol Koblov, pokračovali jsme v regeneraci sídliště Muglinov, dokončili jsme projekt regenerace sídliště Kamenec, více než 26 milionů korun bylo investováno do oprav chodníků a vozovek, jednotka dobrovolných hasičů Muglinov získala novou hasičskou zbrojnici. Uspořádali jsme již 14. ročník akce Den Slezské, plesy, závod Valíme se Slezskou, dva ohňostroje, poprvé se konal Den otevřených dveří slezskoostravské radnice, podpořili jsme oblíbený závod Běh na Emu a mnohé další akce.

Sdílejte článek