Zpět 20/06/2014

Ostravak v Porubě maká a upevňuje soudržnost – ostatní se hádajíZatímco jiné politické strany a nově (narychlo) vzniklá hnutí (bývalých a neúspěšných politiků, odložených ve své vlastní straně na vedlejší kolej) se mezi sebou hádají a vzájemně se obviňují nebo dávají k soudu, rozrůstající se hnutí občanů Ostravak v Porubě tvrdě pracuje na tématech důležitých pro náš obvod. Jsou zde odborníci z různých oblastí a profesí, jsou pročítány a analyzovány dostupné dokumenty z úřadu městského obvodu a samozřejmě jsou dotazováni občané, jak se jim v Porubě žije. 

Připomínek a námětů je hodně, všechny se pečlivě evidují. Jsou vybírána nejpalčivější témata, která se dlouhodobě neřeší a stávají se výzvami pro příští období. Prioritou hnutí Ostravak v Porubě je občan a ne zájmové skupiny napojené na spřátelené firmy. Vždy budeme na straně občana, když bude potřeba. Ne jako doposud (a to známe všichni) tedy 1x za 4 roky v době voleb.

Jako důkaz o jednotě, dobré komunikaci a spolupráci v hnutí Ostravak v Porubě proběhl v úterý 17. 6. 2014 horolezecký teambuilding. Na lanových překážkách tým musel společně řešit, vymýšlet, komunikovat a spolupracovat, aby dosáhl společného cíle. Nehledě na nebezpečí se někteří do akce vrhali doslova po hlavě. S několika šrámy, ale v dobrém týmu jsme připraveni postavit se dalším výzvám.

Sdílejte článek