Zpět 28/06/2016

Od 1. července rozšiřujeme služby Senior expressu

Služba Senior express, kterou městský obvod zavedl od ledna letošního roku, se setkala s pozitivním ohlasem obyvatel a také se stále rostoucím zájmem klientů. Ti projevili zájem o další rozšíření provozu, a to nejlépe o úterý, a také o posunutí provozní doby od 6.30 do 16 hodin. 

„To, že se naše služba setkala s takovou reakcí a je natolik využívaná, nás velmi těší. Na základě zmíněných požadavků proto vedení obvodu schválilo nový provozní řád, takže v pondělí a ve středu bude od 1. července Senior express klientům k dispozici od 6.30 do 16 hodin a v úterý a čtvrtek od 6.30 do 12 hodin, s výjimkou státem uznávaných svátků. Jsme přesvědčeni, že jde o dobrou a smysluplnou investici do spokojeného života našich dříve narozených spoluobčanů,” uvádí starostka Petra Bernfeldová. Minimální doba, ve které si klient může objednat jízdu, se od července zkracuje ze dvou na jeden den. Možnost objednat jízdu je možné maximálně na tři dny v měsíci.

 Senior express jezdí od začátku ledna a slouží 70letým a starším osobám a držitelům průkazů ZTP a ZTP/P a jejich doprovodu. Příjemným bonusem je i cena, která při cestě tam i zpět na území obvodu, včetně maximálně 15minutové čekací doby, činí 20 korun a mimo obvod 40 korun, při jízdě a čekání delším než 15 minut se cena zdvojnásobuje. Vůz na základě objednávky rozváží klienty například k lékaři a do zdravotnických zřízení, do domovů pro seniory a jiných zařízení sociálních služeb, na úřady a další instituce.

Objednávky jsou přijímány na telefonním čísle 720 735 361 v pracovních dnech od 8 do 11.30 hodin

 

Sdílejte článek