Zpět 09/09/2019

Nové dopravní hřiště ve Svinově

Za účasti bývalého radního pro dopravu JUDr. Lukáše Semeráka, našeho místostarosty městského obvodu Ostrava Svinov Ing. Daniela Žitníka a zastupitelů Ing. Michala Lacha a Ing. Tomáše Pastrňáka jsme v pátek dne 6. 9. 2019 slavnostně otevřeli nové dopravní hřiště ve Svinově!   

Zajímavostí je, že ve své původní podobě projekt dopravního hřiště neobsahoval prvky elektronického řízení a už vůbec nebyla jeho součástí multifunkční budova. Iniciátorem změn původního projektu dopravního hřiště ve prospěch hřiště moderního a to včetně multifunkční budovy byl právě JUDr. Lukáš Semerák. Osobně se tak zasadil o celou řadu změn, řídil jednání ve Svinově a upřesňoval budoucí podobu hřiště. A samozřejmě si otevření nenechal ujít a na oslavu přinesl i tématický dort! 

Takto ale projekt rozhodně nekončí. Aktuálně byl na MMO vysoutěžen dodavatel projektové dokumentace pro II. etapu dopravního hřiště (budova) a sportovní areál Slezák (školní hřiště s běžeckým oválem, fotbalové hřiště, pumptrack, workout). Práce bude ještě dost, ale výsledek bude stát za to! 

 

 

Sdílejte článek