Zpět 02/05/2018

Nabídka služeb v dříve prázdných nebytových prostorech

Od doby nástupu hnutí Ostravak do vedení centrálního obvodu se znatelně změnila nabídka služeb v dříve prázdných nebytových prostorech v centru města.

Centrum Ostravy hýří podnikatelskými nápady, které stojí za povšimnutí. Hranolkárnu, sýrárny, pivotéku, rybárnu, chlebíčkárnu, koblížky, spoustu nových kaváren a cukráren, různá bistra, ale i prodejny originálních oděvů či ponožek a další obchůdky můžete najít při procházce historickým jádrem Ostravy téměř na každém kroku.
V samotném centru, v lokalitě vymezené ulicemi Nádražní, 30. dubna, řekou Ostravicí a Černou loukou, má městský obvod zhruba 200 nebytových prostor. Z toho pouze dva prodejní nebytové prostory jsou volné k pronajmutí, všechny ostatní máme obsazené. Jsme rádi, že dříve prázdné prostory nejen obvodní, ale i soukromých vlastníků, získávají nové nájemce i majitele. Nabídka nových služeb je v nich skutečně hodně zajímavá.

Rovněž nebytové prostory na ulicích Nádražní a Českobratrská, jejíž obchodníci nevěřili, že si po rekonstrukcích opět najdou své zákazníky, jsou téměř obsazené. Dobrým krokem byla sleva z nájemného, kterou jsme jim během rekonstrukce poskytli.

 

Sdílejte článek