Zpět 11/06/2020

Na Jihu proběhlo ocenění pedagogických osobností.

Z rukou naší místostarostky Mgr. Dagmar Hrabovské si převzali ceny ti nejlepší pedagogové v obvodě, a to nejen za jejich dlouholetou tvůrčí práci, ale také za pomoc během koronavirové krize. Děkujeme!  

Dne 27. března měl v městském obvodu Ostrava-Jih proběhnout slavnostní společenský večer k ocenění pedagogických osobností za letošní školní rok.
Pandemie bohužel plány změnila a společenská akce v plánovaném rozsahu musela být zrušena.

Proto až dnes, v trochu komornějším duchu, na radnici Městského obvodu Ostrava-Jih proběhlo ocenění pedagogů ve dvou kategoriích – výrazná pedagogická osobnost a ocenění pedagogů za dlouholetou tvůrčí pedagogickou práci.

Naše místostarostka Mgr. Dagmar Hrabovská ocenila i dvě ředitelky mateřských školek a ředitele základní školy za jejich pomoc během koronavirové krize, kdy zajišťovaly péči o děti nejen zaměstnanců městského obvodu.

Místostarostka Hrabovská ještě dodává: „Deset pedagogů, kteří byli oceněni, jsou ti nejlepší z nejlepších. Jsou to pedagogové, kteří se vyznačují tvůrčím přístupem, pracují s velkým nasazením a volí netradiční moderní postupy, což prokázali i během pandemie. Kromě těchto deseti pedagogů oceněných městským obvodem bylo také devět pedagogů navrženo k ocenění Statutárním městem Ostrava a jeden pedagog navržený k ocenění Moravskoslezským krajem. Tento počet svědčí o tom, že kvalita mateřského a základního školství na Jihu je na vysoké úrovni.“

 

 

Sdílejte článek