Zpět 24/11/2020

Dobrých skutků není nikdy dost a Vánoce jsou k tomu jako stvořené

Letos již podesáté v České republice probíhá akce Krabice od bot.Jedná se o projekt, jehož cílem je, aby děti potěšily dárkem děti z chudších rodin, nízkoprahových center a azylových domů. Více o celém projektu na https://www.krabiceodbot.cz.    

Tento projekt se mi velmi líbí, připadá mi přínosný i pro mé vlastní děti, se kterými krabici společně připravujeme. Společně si při tom povídáme, že ne všechny děti mohou mít doma plno hraček. Ne všem mohou rodiče koupit, co si přejí. A že to, co my už doma nepotřebujeme, nehrajeme si s tím a je plně funkční, nepoškozené, může někomu jinému udělat velkou radost.

Když jsem byla starostkou městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz společně jsme s mými kolegyněmi tuto sbírku podpořili na úřadě, a že se sešlo krabic. Všem moc děkuji!

Letos bych ráda tuto sbírku podpořila osobně i jménem hnutí Ostravak.

Oficiální sběrné místo se nachází na ul. Chelčického 531/3, Moravská Ostrava – pobočka CK RADYNACESTU, kam můžete donést svou krabici nejpozději do 6.12.2020 nebo Vás ráda uvidím ve své kanceláři Brandlova 6, Moravská Ostrava, krabici převezmu a poté odevzdám kdykoli po telefonické domluvě, nejpozději do 5.12.

 

 

Sdílejte článek