Zpět 01/06/2021

Den dětí v městském obvodu Ostrava-Jih

Kultura Jih si pro Vaše ratolesti připravila každoročně oblíbenou oslavu Dne dětí, která se letos bude konat na pěší zóně před Kinem Luna. Na děti bude čekat odpoledne plné nejen filmových her, soutěží a zábavy. Chybět rozhodně nebude ani dítky zbožňovaná veselá show známého klauna Hopsalína.

Nejenom ti nejmenší ocení možnost vytvořit si na tento den vzpomínku v našem tematickém fotokoutku, je libo se vyfotit jako hledaný čaroděj nebo pohádková princezna? Oboje totiž dokážeme zařídit. Připravená bude také tvořivá dílna a filmový kvíz! Pro ty, kteří splní naše soutěžní úkoly máme připravenou netradiční odměnu. Od 16:30 bude Kino Luna promítat pro oslavence českou pohádku Princezna zakletá v čase za zvýhodněnou cenu 50 Kč.

Budeme se na Vás těšit v úterý 1. června od 15:00.

PROGRAM:
15:00 – zábavná show s Hopsalínem
16:30 – promítání Princezna zakletá v čase
Po celou dobu akce budou k dispozici soutěžní stanoviště.

Vzhledem k aktuálním epidemiologickým opatřením všichni návštěvníci kina musí počítat s povinností respirátoru a s potvrzením: o negativním výsledku testu – v případě POC antigenního testu ne starším než 72 hod., v případě PCR testu ne starším než 7 dní / o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech / o aplikaci 1. dávky očkování minimálně 14 dní před akcí. Při osobním vyzvedávání vstupenek bude po návštěvníkovi vyžádána emailová adresa do evidence.

Den dětí vzniká za podpory Městského obvodu Ostrava-Jih

 

Sdílejte článek