Zpět 30/01/2019

POLOLETNÍ PRÁZDNINY V ZOO OSTRAVA

zdroj:www.ostrava.cz Ostravská zoologická zahrada zve v pátek 1. února školáky a jejich rodiče. Připravila pro ně speciální program.  

O pololetních prázdninách, které připadají na pátek 1. února, připravila ostravská zoologická zahrada pro všechny malé i velké návštěvníky mimořádné komentované krmení vybraných druhů zvířat:
11.00 hod. žralůčci (v pavilonu Papua)
12.00 hod. šimpanzi (v Pavilonu evoluce)
13.30 hod. sloni (v pavilonu slonů)
14.00 hod. hroši (v pavilonu Tanganika)

Tento den bude mezi 11. a 14. hodinou pro veřejnost rovněž mimořádně otevřeno výukové centrum. Zde si mohou lidé prohlédnout bohatou sbírku preparátů (vycpanin, lebek, zubů atd.), které pracovníci zoo využívají při výukových programech pro školy a dalších vzdělávacích aktivitách. K vidění je zde např. kostra želvy, užovky nebo šimpanze. Celou řadu preparátů si je možné nejen prohlédnout, ale i osahat a potěžkat, např. lebku medvěda, obratel velryby, parohy největšího jelena světa, stehenní kost slona ad. Výukové centrum najdou návštěvníci v blízkosti pavilonů Tanganika a Malá Amazonie.

Následně bude výukové centrum otevřeno ve všední dny i po celou dobu jarních prázdnin všech okresů v kraji, vždy od 12 do 14 hodin

Vstupné v pátek 1. února je mimosezonní zlevněné.

 

Sdílejte článek