Zpět
01/06/2026
Dobře placená trafika pro zastupitele hnutí ANO v centru Ostravy
Komu by se to nelíbilo? Za hodinu práce přes 80 tisíc korun! Jenže tady se plýtvá veřejnými prostředky, penězi nás všech