V Ostravě došlo díky středečním změnám k naplnění přirozeného politického vývoje

27.11.2015 TISKOVÉ ZPRÁVY

„Jak my, tak hnutí ANO 2011 v Ostravě jsme pochopili, že pokud chceme zásadnějším způsobem měnit pořádky ve městě, tak to nebude možné ve spojení se sociální demokracií. Rozhodli jsme se proto vrátit se k povolebním vyjednáváním, navzájem se v návrzích doplnit a spojit síly. A přistoupit k zásadnímu převratnému kroku a to, že sociální demokraté – poprvé od roku 1990 – nebudou ve vedení města,“ vysvětluje za hnutí Ostravak Lukáš Semerák.

Uzavření spolupráce s novým koaličním partnerem je důležitý a nezbytný krok k zahájení změn ve fungování města. Mezi hlavní cíle, které si hnutí Ostravak ve vedení města stanovilo, patří zejména zvýšení bezpečnosti ve městě a úzce s tím spojená problematika nepřizpůsobivých občanů. Dále by se hnutí Ostravak chtělo zaměřit na revitalizaci centra města Ostravy, především jeho historické části, a zvýšení péče o městskou zeleň. Velkou pozornost chce věnovat také obnově výstavby nájemních bytů a zefektivnění řízení města a městských společností.

 

 

Představenstvo hnutí Ostravak
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem