Vše začalo před 11 lety

10.05.2022 DOMŮ

Tento konkrétní nešvar ve společnosti může ovlivnit zastupitel obce. V roce 2010 jsme šli do komunálních voleb s cílem omezit hazard a 1. července 2022 bude náš volební slib zcela splněn. Ano, ta doba je vemni dlouhá - 11 let od realizace prvních kroků, kdy jsme v městském obvodě Moravská Ostrava a Přívoz zakázali provozovat herny v prostorách, které byly ve správě obvodu až po prosazení a schválení vyhlášky města, která zakáže všechny provozovny s hracími automaty.

Na tomto příkladu jsme zjistili, že nejde vše změnit mávnutím kouzelného proutku, důležité je si jít za svým cílem a nevzdat to v půli cesty. 

Hazard v hernách v Ostravě končí. Do posledního června musí z města zmizet zbylé hrací automaty, vyprší jim povolení ministerstva financí. Provoz hazardu upravuje vyhláška města. Od začátku prázdnin se bude sázet jen ve čtyřech ostravských kasinech při živé hře.

 
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem