Slavnostní otevření nové tribuny TJ Unie Hlubina

28.06.2021 DOMŮ

V sobotu jsme slavnostně otevřeli naši novou tribunu přátelským utkáním TJ Unie Hlubina x FC Baník Ostrava – www.fcb.cz a bohatým doprovodným programem.


Přátelské utkání pro nás skončilo bohužel prohrou 3:1, za Hlubinu si po stříleném centru Kostelanského srazil míč do brány hráč hostů. Za předvedenou hru a ani výsledek se nicméně nemusíme vůbec stydět.

V doprovodném programu nechyběla utkání naší mládeže pod vedením našich mládežnických trenérů v čele se Zdeňkem Grygarem, malování na obličej od Dočasné tetování y malování na tvář – Ostrava. Soutěže pro děti, které se svým týmem připravil Zdeněk Hűbner. Byla také možnost si užít Den otevřených dveří v našem kuželkářském oddílu (TJ Unie Hlubina - kuželky), podívat se a vyzkoušet si tance v podání MG Dance,, poslechnout si Hornickou kapelu, zhlédnout vystoupení mažoretek, či se občerstvit u Mental Café, Pod Šikmou a Café au père tranquille. Děkujeme za krásný program, který připravila Petra Bernfeldová.

Celým dnem provázel herec a moderátor Vladimír Polák.

Cena stavby nové tribuny je 40milionů a byla financována z několika zdrojů. Děkujeme Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ostrava!!! Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz a Lukáši Semerákovi. Nebylo-li by těchto, tribuna by nestála.

Děkujeme také Vám všem, kteří jste včera přišli a svým dobrovolným vstupným přispěli na naši mládež - vybranou částkou 14 117,- Kč. Dík patří i všem, kteří se podíleli na celém odpoledni. Doufáme, že jste si celou akci užili.

Za fotografie děkujeme Jiřímu Dokoupilovi

 

 


Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem