První podcast – revitalizace historické budovy jatek

16.02.2021 DOMŮ

Naše hnutí vzniklo z důvodu nespokojenosti, jakým způsobem vedla naše město minulá politická reprezentace. Neustále hledáme cestu, jak proměnit naše město v dlouhodobě udržitelné podobě, která bude přitažlivější především k obyvatelům města. Rozhodli jsme se tvořit podcasty, které umožní podávat informace v delším formátu. Nejsme typičtí politici, jsme především občané, pro které není město kořistí, ale společným majetkem. Díky podcastu budete součástí našich vizí a myšlenek.

 

Pro první podcast jsme si vybrali projekt, který se řešil dlouhé roky-revitalizace historické budovy jatek. U zrodu myšlenky zachránit budovu stál Lukáš Semerák, který byl zároveň prostředníkem mezi společností Bauhaus a představiteli města.

Na podrobnosti se ptala Lukáše Petra Bernfeldová, kterou znáte jako předchozí starostku městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Budeme rádi za vaše reakce a samozřejmě náměty na další podcasty.

Podcast #1 - Jatka http://bit.ly/podcast-jatka

 
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem