Přispějte také do tyrkysové sbírky

27.11.2019 DOMŮ

Oslavte s námi dobročinnost, všímavost a laskavost. Unikátní projekt Advent plný křídlení se se rozrostl do festivalových rozměrů a v ČR nemá obdobu. Navazuje na něj TyrkysOVA sbírka v období 25. - 27. 11. 2019, která ve spolupráci s Dopravním podnikem Ostrava vysílá do ulic i vozidel městské hromadné dopravy dobrovolníky s kasičkami.

 

Město Ostrava podporuje festival Advent plný křídlení pravidelně, který je nezbytnou součástí fungování občanské společnosti i logickým počinem hrdého a silného města.

Letošní ročník Tyrkysové sbírky, kterou Dopravní podnik Ostrava organizuje společně s nadačním fondem KŘÍDLENÍ ve spojích a na zastávkách MHD, byl zahájen 18. listopadu jako předzvěst samotného festivalu. Ten se uskuteční v multifunkční hale Gong v Dolních Vítkovicích ve čtvrtek 28. listopadu od 15 hodin a jedním z hlavních partnerů bude opět město Ostrava.

A právě na této akci budou vyhlášeny i výsledky Tyrkysové sbírky. V Gongu se přitom budou opět prezentovat návštěvníkům desítky neziskových organizací z Moravskoslezského kraje. Představí se na jarmarku, na kterém se budou prodávat vánoční dárky i občerstvení. Zájemci na něm najdou tisíce rukodělných výrobků, ale i designových originálních předmětů. Jejich darování bude mít smysl hned nadvakrát, protože udělá radost obdarovanému a přitom dárce jejich koupí podpoří některou dobročinnou aktivitu.

 
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem