Nové dopravní hřiště ve Svinově

09.09.2019 Svinov > aktuálně

Za účasti bývalého radního pro dopravu JUDr. Lukáše Semeráka, našeho místostarosty městského obvodu Ostrava Svinov Ing. Daniela Žitníka a zastupitelů Ing. Michala Lacha a Ing. Tomáše Pastrňáka jsme v pátek dne 6. 9. 2019 slavnostně otevřeli nové dopravní hřiště ve Svinově! 

 

Zajímavostí je, že ve své původní podobě projekt dopravního hřiště neobsahoval prvky elektronického řízení a už vůbec nebyla jeho součástí multifunkční budova. Iniciátorem změn původního projektu dopravního hřiště ve prospěch hřiště moderního a to včetně multifunkční budovy byl právě JUDr. Lukáš Semerák. Osobně se tak zasadil o celou řadu změn, řídil jednání ve Svinově a upřesňoval budoucí podobu hřiště. A samozřejmě si otevření nenechal ujít a na oslavu přinesl i tématický dort! 

Takto ale projekt rozhodně nekončí. Aktuálně byl na MMO vysoutěžen dodavatel projektové dokumentace pro II. etapu dopravního hřiště (budova) a sportovní areál Slezák (školní hřiště s běžeckým oválem, fotbalové hřiště, pumptrack, workout). Práce bude ještě dost, ale výsledek bude stát za to! 

 

 


Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem