Komunální volby 2018 - Svinov

15.08.2018 Svinov > aktuálně

Kandidátem na starostu obvodu Ostrava – Svinov je Ing. Daniel Žitník. V zastupitelstvu tohoto obvodu je Ostravak zastoupen od roku 2014.

V následující volební období bychom rádi pokračovali v započaté práci.

Za své priority považujeme realizaci výstavby svinovské sokolovny, realizaci sportovního areálu Slezák (za školou na ul. Bílovecká) včetně dopravního hřiště. Z dalších investic bychom rádi realizovali svinovskou tržnici u budovy bývalé sýpky a alespoň projektovou dokumentaci pro revitalizaci Technického dvora.

V oblasti dopravy spatřujeme naše priority ve zkapacitnění vyústění "přeložky Bílovecké" a ul. Polanecké na rampu ul. Rudná a řešení parkování cestujících v blízkosti Svinovského nádraží.

V oblasti ekologických opatření bychom se rádi zaměřili na protiprašná opatření, opatření podporující hospodaření s vodou, údržbu zeleně se zlepšením údržby kruhových objezdům, podporu drobného včelaření, rozšiřování výsadby stromů a další drobná ekologická opatření.

Ve svém programu nezapomínáme ani na seniory, veřejný prostor a ani na zlepšení informovanosti obyvatel Svinova.

 

 
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem