Komunální volby 2018 - Statutární město Ostrava

02.09.2018 Statutární město Ostrava > aktuálně

Ostravak - hnutí občanů je ve vedení města Ostravy od konce roku 2015. Kandidátem na primátora města Ostravy je JUDr. Lukáš Semerák, současný radní pro dopravu a zastupitel Moravské Ostravy a Přívozu. Na dalších čelních místech naší kandidátky jsou současní náměstci primátora a zastupitelé města.

Na radnici jsme přinesli transparentnost v podobě jmenovitého hlasování radních, aktivně jsme začali pracovat na snížení zadluženosti obyvatel, což můžete online sledovat na webových stránkách města.

Pod vedením radního pro dopravu Lukáše Semeráka došlo k mnoha změnám v dopravním podniku, například zavedení možnosti úhrady jízdného pomocí platební karty nebo zřízení pozic asistentů přepravy pro zvýšení bezpečnosti. Pro komfort cestujících bude do konce roku v Ostravě jezdit 30 nových klimatizovaných tramvají. Kromě MHD můžete k přepravě po městě využít i sdílená růžová kola.

Jasně jsme řekli, že městská nemocnice na Fifejdách není na prodej a připravili jsme její tolik potřebnou rekonstrukci, kterou jsme již začali realizovat a rádi bychom dohlédli na její dokončení. Stejně tomu je i u rekonstrukce historické budovy jatek nebo výstavby bytového komplexu Nové Lauby v centru města.

 

Kandidátní listina - Statutární město Ostrava:

 
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem