Městský obvod Slezská Ostrava provádí rajónové čištění

24.04.2020 Slezská Ostrava > aktuálně

Technické služby Slezská Ostrava v těchto dnech provádí postupné čištění zpevněných vozovek a parkovišť. Rajónové čištění se týká sídliště Muglinov a Kamenec, ulic kolem Modrého pavilonu, ulice Kmetské, oblasti mezi ulicemi Olešní a Vančurova a oblasti mezi ulicí Stromovka, Heřmanická a Michálkovická.

Termíny a místa rajónového čištění lidé naleznou na našich webových stránkách, zveřejněny byly ve Slezskoostravských novinách, našem facebooku a před vlastním čištěním jsou týden dopředu označeny příslušnými dopravními značkami. Proto, aby bylo čištění provedeno bez problémů, městský obvod žádá  občany Slezské Ostravy o respektování zákazu stání a přeparkování jejich vozidel na jiná místa tak, aby mohli zajistit komplexní vyčištění dané oblasti. 

Čištění probíhá od 7 hodin rána, a to za použití silničního zametacího stroje a chodníkového zametače. S ručním úklidem pomáhá pět našich dělníků, kteří pomocí fukarů vyfoukávají listí a odpad z krajnic směrem pod sací plochu vozů nebo je ručně zametou. Samozřejmě, že se čistí i přilehlé chodníky. V oblastech, kde občané moc dopravní značení nerespektují a vozidla neodstavují, nám asistuje městská policie.

 

 

 
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem