Ostravak v Porubě maká a upevňuje soudržnost – ostatní se hádají

20.08.2014 Poruba > aktuálně

Zatímco jiné politické strany a nově (narychlo) vzniklá hnutí (bývalých a neúspěšných politiků, odložených ve své vlastní straně na vedlejší kolej) se mezi sebou hádají a vzájemně se obviňují nebo dávají k soudu, rozrůstající se hnutí občanů Ostravak v Porubě tvrdě pracuje na tématech důležitých pro náš obvod. Jsou zde odborníci z různých oblastí a profesí, jsou pročítány a analyzovány dostupné dokumenty z úřadu městského obvodu a samozřejmě jsou dotazováni občané, jak se jim v Porubě žije. 

Připomínek a námětů je hodně, všechny se pečlivě evidují. Jsou vybírána nejpalčivější témata, která se dlouhodobě neřeší a stávají se výzvami pro příští období. Prioritou hnutí Ostravak v Porubě je občan a ne zájmové skupiny napojené na spřátelené firmy. Vždy budeme na straně občana, když bude potřeba. Ne jako doposud (a to známe všichni) tedy 1x za 4 roky v době voleb.

Jako důkaz o jednotě, dobré komunikaci a spolupráci v hnutí Ostravak v Porubě proběhl v úterý 17. 6. 2014 horolezecký teambuilding. Na lanových překážkách tým musel společně řešit, vymýšlet, komunikovat a spolupracovat, aby dosáhl společného cíle. Nehledě na nebezpečí se někteří do akce vrhali doslova po hlavě. S několika šrámy, ale v dobrém týmu jsme připraveni postavit se dalším výzvám.
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem