Na Jihu proběhlo ocenění pedagogických osobností.

11.06.2020 Ostrava Jih > aktuálně

Z rukou naší místostarostky Mgr. Dagmar Hrabovské si převzali ceny ti nejlepší pedagogové v obvodě, a to nejen za jejich dlouholetou tvůrčí práci, ale také za pomoc během koronavirové krize. Děkujeme!

 

Dne 27. března měl v městském obvodu Ostrava-Jih proběhnout slavnostní společenský večer k ocenění pedagogických osobností za letošní školní rok.
Pandemie bohužel plány změnila a společenská akce v plánovaném rozsahu musela být zrušena.

Proto až dnes, v trochu komornějším duchu, na radnici Městského obvodu Ostrava-Jih proběhlo ocenění pedagogů ve dvou kategoriích - výrazná pedagogická osobnost a ocenění pedagogů za dlouholetou tvůrčí pedagogickou práci.

Naše místostarostka Mgr. Dagmar Hrabovská ocenila i dvě ředitelky mateřských školek a ředitele základní školy za jejich pomoc během koronavirové krize, kdy zajišťovaly péči o děti nejen zaměstnanců městského obvodu.

Místostarostka Hrabovská ještě dodává: „Deset pedagogů, kteří byli oceněni, jsou ti nejlepší z nejlepších. Jsou to pedagogové, kteří se vyznačují tvůrčím přístupem, pracují s velkým nasazením a volí netradiční moderní postupy, což prokázali i během pandemie. Kromě těchto deseti pedagogů oceněných městským obvodem bylo také devět pedagogů navrženo k ocenění Statutárním městem Ostrava a jeden pedagog navržený k ocenění Moravskoslezským krajem. Tento počet svědčí o tom, že kvalita mateřského a základního školství na Jihu je na vysoké úrovni.“

 

 


Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem