Zasedání Zastupitelstva městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz konaného dne 14.12.2020

21.12.2020 Moravská Ostrava a Přívoz > aktuálně

Na pondělním zasedání zastupitelstva městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz jsme hájili zájmy občanů.Doptávali jsme se na některé uvedené činnosti paní starostky, např. velmi nás zajímalo jednání ve věci ubytovny na ul. Na Bělidle. Dlouhodobý problém zdejších lidí a před kterým dlouho strkala paní starostka hlavu do písku. Tak teď už o problému ví a zmapovala situaci.

Snad se v únoru dozvíme více, abychom vás mohli informovat. Požádali jsme, aby zpráva o činnosti starostky obsahovala také informace o práci radou zmocněného zastupitele pana Svozila ve věci jednání s investory. Měli jsme připomínky k sestavení návrhu rozpočtu pro rok 2021, a to především ve věci stanovení výdajových priorit vedení obvodu – nebudou ozdravné pobyty pro děti, dotace pro kulturu, sport a volný čas jsou nižší o více než 30%. Ano, chápeme, že jsem v období, kdy se musí šetřit, ale je třeba pořádně zvážit kde.Záznam z jednání Vám zveřejníme, jakmile bude dostupný.

 

 
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem