PŘIJĎTE SI ZAHRÁT MINIGOLF. PRVNÍ PRÁZDNINOVÝ TÝDEN JE VSTUP ZDARMA

25.06.2014 Moravská Ostrava a Přívoz > aktuálně

Začátkem prázdnin zahájíme provoz zrekonstruovaného areálu minigolfu v parku Milady Horákové. Od 1. do 6. července bude vstup na hodinu zdarma! Slavnostní zahájení provozu minigolfového hřiště se uskuteční v úterý 1. července v 10 hod. 

„Podařilo se nám ukončit v minulosti uzavřenou nájemní smlouvu, kdy nájemce platil obvodu 1 Kč ročně. Našimi technickými službami jsme nechali zlikvidovat toto v poslední době narkomanské doupě a zřídili jsme zde opět minigolfové hřiště,“ uvedl místostarosta Dalibor Mouka.

Zajistili jsme opravu betonových ploch, areálového oplocení, vnitřní úpravy objektu správce, opraveno bylo veřejné osvětlení a provedeny sadové úpravy. Převážnou část prací zajišťovaly naše technické služby. V areálu je 19 kusů zcela nových minigolfových drah. Náklady na pořízení nových drah činily necelých cca 300 tis.Kč.

 

V letošním roce budou správcovství zajišťovat technické služby, vč. noční ostrahy. Dospělí zaplatí 30 Kč za hodinu, děti do 12 let 10 Kč/hod. a senioři nad 64 let rovněž 10 Kč/hod. Provozní doba bude přes prázdniny od 10 do 20 hod. a od září od pondělí do čtvrtku od 14 do 19 hod., v pátek od 14 do 20 hod. a v sobotu a neděli od 10 do 20 hod. První červencový týden bude vstup pro všechny zdarma. V příštím roce budeme chtít areál dokončit (výstavba správcovské budovy) a vyhlásit výběrové řízení na provozovatele.
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem