Ostravská Veteran Rallye, poprvé i s koncerty a jarmarkem

20.05.2016 Moravská Ostrava a Přívoz > aktuálně

Všichni fanoušci historických vozidel se mohou těšit na poslední květnovou sobotu. V centru Ostravy odstartuje velkolepá Veteran Rallye, letos poprvé i s májovým jarmarkem a kulturním programem.

28. květen bude Masarykovo náměstí v centru města patřit všem milovníkům veteránů. Už v 8 hodin ráno začne na náměstí stylový dobový jarmark plný stánků s výborným jídlem, pitím a řemeslnými výrobky, který se stane kulisou ostravské rallye historických vozidel. Tradiční závod veteránů odstartuje z Masarykova náměstí v 10.30 hod. Každý kdo na náměstí zavítá si bude moci prohlédnou všechna historická vozidla a naplno si „užít“ vůni benzínu a zašlých časů i s hudebními kapelami Stanley´s Dixie Street Band a Swing Band.

Historické vozy, účastníci v dobovém oblečení, burácení motorů, hudba a naleštěné chromy - to jsou atributy, které slibují proměnit, jinak všední, ostravskou sobotu v nezapomenutelný den plný zážitků. 

Akci pořádá Tatra Veteran Club Ostrava, Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz a Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace.
Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem