Nabídka služeb v dříve prázdných nebytových prostorech

02.05.2018 Moravská Ostrava a Přívoz > aktuálně

Od doby nástupu hnutí Ostravak do vedení centrálního obvodu se znatelně změnila nabídka služeb v dříve prázdných nebytových prostorech v centru města.

Centrum Ostravy hýří podnikatelskými nápady, které stojí za povšimnutí. Hranolkárnu, sýrárny, pivotéku, rybárnu, chlebíčkárnu, koblížky, spoustu nových kaváren a cukráren, různá bistra, ale i prodejny originálních oděvů či ponožek a další obchůdky můžete najít při procházce historickým jádrem Ostravy téměř na každém kroku.
V samotném centru, v lokalitě vymezené ulicemi Nádražní, 30. dubna, řekou Ostravicí a Černou loukou, má městský obvod zhruba 200 nebytových prostor. Z toho pouze dva prodejní nebytové prostory jsou volné k pronajmutí, všechny ostatní máme obsazené. Jsme rádi, že dříve prázdné prostory nejen obvodní, ale i soukromých vlastníků, získávají nové nájemce i majitele. Nabídka nových služeb je v nich skutečně hodně zajímavá.

Rovněž nebytové prostory na ulicích Nádražní a Českobratrská, jejíž obchodníci nevěřili, že si po rekonstrukcích opět najdou své zákazníky, jsou téměř obsazené. Dobrým krokem byla sleva z nájemného, kterou jsme jim během rekonstrukce poskytli.

 


Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem