"Obytný" přívěs u Hrabovského jezu

15.08.2016 Hrabová > aktuálně

Tak to máme pořád dokola… Kontrolní výbor vyzve obec, aby činila ve věci zdemolovaného obytného přívěsu u cyklostezky kolem Ostravice kroky k jeho odstranění. „Ano budeme se snažit“. 

Jenže pak se dlouho nic neděje a přívěs je dál využíván bezdomovci k občasnému přespání, demolován stejně jako posezení v jeho těsné blízkosti. Na stejný dotaz na zastupitelstvu obce stejná odpověď, jen s tím rozdílem, že jsme o pár měsíců dál. Poslední připomínka padla na zastupitelstvu obce 8.6.2016, odpověď už byla delší „ano víme o tom, máme plán, do měsíce vyřešíme…“. Že by ten plán spočíval v tom, že si této ruiny přestanou lidé všímat? Pokud ano tak nevyšel, kolem této ostudy Hrabové projdou, proběhnou či projedou stovky lidí… Mezitím jen tak mimochodem někdo zdemoloval i betonový stůl přilehlého posezení.

Jak dlouho bude tato „černá skládka“ obtěžovat návštěvníky jedné z nejfrekventovanějších ostravských cyklostezek je tedy záhadou.


Autor: Jan Šumbera

Jan Šumbera zastupitel, člen Výboru kontrolního, člen Komise bytové


Ostravak na facebooku Ostravak na twitteru Ing. Leopold Sulovský, senátor za Ostravak hnutí občanů, volební obvod č. 71 Ostrava
Neváhejte nás kontaktovat
Magdalena Kozubová
tajemník hnutí
+420 725 834 898
tajemnik@ostravak.info
Novinky e-mailem